Dobre Biuro Rachunkowe

księgowość biuro rachunkowe logo
Specjalizacja:

Fundacja Rodzinna

15+ lat

Pomagamy firmom zarabiać od 15 lat

30+ branż

Pomagamy klientom z ponad 30 branż

1 system

Sprawdzony system na zyskowną firmę

fundacja rodzinna - założenie

Pomoc w założeniu Fundacji i dedykowana struktura

Fundacja rodzinna?
Czas na dobry plan.

Samo założenie Fundacji Rodzinnej to jedno, zrobienie tego z głową i bez głupich i kosztownych błędów to drugie. Ważne jest określenie statutu, obszarów działalności, aktywności itp. Każda sytuacja jest inna i proces założenia Fundacji Rodzinnej powinien być do niego dopasowany.

Założenie Fundacji od A do Z

Przygotowujemy i składamy wszystkie dokumenty. Kompleksowo, sprawnie i bezbłędnie.

Księgowość Fundacji Rodzinnej

Księgowość Fundacji to jeden z elementów

Księgowość musi być, ale naszym zdaniem powinna brać pod uwagę szerszą perspektywę niż tylko ewidencjonowanie przeszłości. Jeżeli mówimy o zysku, optymalnym opodatkowaniu, bezpieczeństwie to księgowość w klasycznym rozumieniu nie wystarczy. Obsługa księgowa fundacji Rodzinnej już od 699 zł netto.

Budżet i planowanie

Znające cele fundacji rodzinnej i plany na przyszłość możemy wykonać tzw. modelowanie finansowe i przewidzieć które działania są najskuteczniejsze. Jak podzielić portfel inwestycyjny? Kiedy i gdzie inwestować? W jaki sposób to zrobić, żeby było opłacalnie? Trzeba to policzyć i ustalić.

Analiza działalności operacyjnej

Fundacja istnieje i funkcjonuje. Mamy ustalony podział portfela i realizujemy cel. Widzimy pierwsze pieniądze. Fajnie. Upewnijmy się jednak, że idziemy w dobrą stronę i np. dodajmy dodatkową kontrolę dla instytucji finansowych w trosce o Twoje zyski.

księgowość fundacji rodzinnej
zarządzanie fundacją rodzinną

Doradztwo finansowe
w zakresie prowadzenia Fundacji Rodzinnej

Optymalizacja

Chodzi o to, żeby Twoje ciężko zarobione pieniądze były bezpieczne i ciężko na Ciebie pracowały. Do tego jest potrzebne planowanie opodatkowania i optymalizacja tych obciążeń. Trzeba to policzyć i wybrać najlepszy kierunek.

Planowanie portfela inwestycji

Fundacja ma przychody lub został wniesiony jakiś majątek. Cel to pomnażanie tego majątku i rozsądny i opłacalny podział portfela. Ile pieniędzy przeznaczyć w fundacji na agresywne działania np. M&A? Ile ulokować bezpiecznie i gdzie? Trzeba to zaplanować i rozsądnie tym zarządzać.

BEZPŁATNA ANALIZA

Analiza Fundacji Rodzinnej

Ochrona majątku i zadbanie o najbliższych to świetny pomysł. Zrób to rozsądnie i opłacalnie.

Spraw, żeby pieniądze były bezpieczne i ciężko na Ciebie pracowały przez długi czas. Przeanalizujmy Twoją sytuację i pomysł na Fundację Rodzinną.

Porozmawiajmy